Moc kamieni
LABRADORYT
Jest to kamień mocy. Pomaga w odnalezieniu drogi życiowej. Jego energia uwalnia od dręczących myśli. Pobudza odwagę, inteligencję i oryginalność.

AGAT
Poprawia samoocenę. Równoważy emocje i uwalnia od stresu. Pomaga w podejmowaniu wyzwań i poszukiwaniu samego siebie.

AKWAMARYN
Nazywany kamieniem odwagi. Pomaga oswoić lęk. Uwalnia od zazdrości. Przynosi miłość i szczęście. Ułatwia realizację marzeń. Poprawia kontakty z otoczeniem.

KWARC RÓŻOWY
Jedna z najbardziej dobroczynnych odmian kwarcu. Pomaga poradzić sobie z największą nawet traumą. Uzdrowić relacje ze światem. Odpędza zło w każdej postaci. Wspiera miłość i przyjaźń. Pomaga odkryć swoje prawdziwe ja.

KWARC NIEBIESKI
Przywraca porządek i równowagę. Wytwarza uspokajającą energię i łagodzi stres. Osobom niezdecydowanym pomaga w podejmowaniu decyzji. Zwiększa asertywność. Ułatwia wyrażanie uczuć i myśli.

KWARC LODOWY
Pomaga odnowić energię. Wzmacnia pozytywne nastawienie. Rozładowuje stres. Oczyszcza z negatywnych emocji. Dodaje pewności siebie.

KAMIEŃ SŁONECZNY
Działa antydepresyjnie. Przynosi pogodę ducha. Wzmacnia psychicznie. Pomaga ludziom, którzy stracili radość życia. Pomaga zwyciężyć lęki. Wzmacnia pewność siebie. Odgania złe duchy. Ujawnia ukryte talenty.

AMETYST
Budzi miłość i współczucie. U zakochanych zwiększa pożądanie seksualne. Daje spokój. Odgania lęki.

RODONIT
Wspiera w rozwoju duchowym. Pozwala dostrzec własne zalety. Wskazuje właściwą drogę do samorealizacji.

HOWLIT
Chroni przed emocjonalnymi wampirami. Tworzy tarczę ochronną przed malkontentami i krytykantami. Wzmacnia pamięć, zdolność koncentracji i logicznego marzenia. Doskonały dla osób uczących się.

TYGRYSIE OKO
Odmiana kwarcu. Kamień sukcesu. Dodaje odwagi w głoszeniu własnych opinii i dążeniu do sukcesu. Dodaje energii. Przynosi radość i zadowolenie z życia. Wzmacnia wolę. Pomaga w wyrażania emocji.

JADEIT
To kamień uniwersalny. Bardzo korzystnie wpływa na zdrowie. Przedłuża życie. Leczy depresję. Wzmacnia cierpliwość. Dodaje uroku.

PIASEK PUSTYNI
Kamień szczęścia i bogactwa. Odbędzie zmęczenie i zły humor. Dodaje pewności siebie.

NOC KAIRU
Kamień nocy. Chroni przed negatywną energią, złą sławą i pomówieniami. Wprowadza spokój i harmonię. Doskonały dla osób lubiących życie nocne.

MUSZLA PERŁOWA
Do dziś w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech nosi się muszle perłową ze względu na jej moc która przynosi szczęście i pomyślność. Muszla działa też jak afrodyzjak, rozpala zmysły i rozbudza kobiecość.

KRYSZTAŁ
Wyjątkowe kamienie, których zadaniem jest niesienie ci pomocy energetycznej wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Są to źródła pozytywnie skumulowanej energii, którą zawsze warto mieć przy sobie.

ONYKS
Pogłębia poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak: determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Daje siłę ludziom, którzy są narażeni na ekstremalny stres - emocjonalny i umysłowy, jest również pomocny przy podejmowaniu decyzji. Przynosi równowagę ciału i umysłowi i zapewnia moc psychiczną. Uważany jest za kamień przynoszący duchową inspirację i jasność umysłu - pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY
Według majów sprzyjał miłości i macierzyństwu. Chroni przed złem, odpycha niekorzystne energię, jest symbolem nadziei i szczerych uczuć - przyjaźni i miłości; rozbudza intuicje i pomaga rozwiązywać problemy.

HEMATYT
Kamień szlachetny, pomaga w aktywowaniu ukrytych sił. Dodaje nam odwagi, działa wzmacniająco zasilając organizm i zaopatrując nas w nową energię. Ostrzega we snie przed grożącym niebezpieczeństwem.