O nas

Wendy | Simply You powstała z miłości do piękna. Kierujemy ją do wszystkich, którzy cenią indywidualność, jakość i lubią otaczać się tym co piękne. Wendy | Simply You to biżuteria dla osób wyjątkowych i wymagających. Pełna emocji i radości tworzenia, urzeka elegancką klasyką lub przekornie emanuje nowoczesnością i odwagą.

Wendy | Simply You jest tworzona z najwyższej jakości kamieni półszlachetnych oraz dodatków z rodowanego i pozłacanego srebra. Oferujemy dużą różnorodność kolorów, rodzajów, zawieszek i dodatków. Każdy znajdzie tu swój wymarzony model i ulubiony kamień.

Jeśli wiesz, czego szukasz znajdziesz to tutaj. Jeśli nie wiesz, na pewno to odkryjesz.

“Puzzle Wendy” – to nasze ulubione określenie. Możesz wybrać i łączyć poszczególne modele w niekończące się kombinacje. W zależności od stylizacji, pory roku czy nastroju, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie.

Możesz też skorzystać z proponowany przez naszych projektantów zestawów tzw. WENDYLOOK , które odzwierciedlają najnowocześniejsze trendy rynkowe i nie pozostaną niezauważone.

Wendy | Simply You – tworzona jest z pasji i z serca. My proponujemy, Ty decydujesz jak zestawiać i co założysz dziś. Nieśmiertelna klasyka i najnowsze trendy. Klasa i dziewczęca frywolność. Wybór pozostawiamy Tobie.

- Wendy | Simply You -