Polityka prywatności
 1. Firma Wendy Sp. z o.o., właściciel serwisu internetowego Wendy.com.pl, zobowiązuje się do należytej ochrony danych dotyczących odwiedzających serwis.
  Wendy Sp. z o.o.
  ul. Stradomska 48
  04-608, Warszawa
  NIP: 118-208-84-60 REGON: 146403911
 2. Dane dotyczące użytkowników serwisu nie będą przekazywane ani sprzedawane firmom ani osobom trzecim.
 3. Dane przekazywane przez użytkowników serwisu będą wykorzystane jedynie w celu komunikacji.
 4. Niezależnie od danych osobowych podanych podczas komunikacji, właściciel serwisu może wykorzystać technologie pozwalające na zbieranie niektórych informacji technicznych, takich, jak adres IP uczestnika, typ przeglądarki internetowej oraz używany system operacyjny.
 5. Właściciel serwisu oraz podmioty obsługujące serwis internetowy gromadzą statystyki odwiedzalności serwisu wendy.com.pl.
 6. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce ochrony prywatności. Zmiany mogą nastąpić w dowolnym czasie, a użytkownicy mogą, lecz nie muszą być o tym powiadomieni.
 7. Aby usprawnić funkcjonowanie serwisu internetowego Wendy, stosowane są sporadycznie pliki cookie. Pliki te to informacja przekazywana przez przeglądarkę internetową i przechowywana na lokalnym dysku twardym użytkownika serwisu internetowego. Pliki cookie nie zbierają żadnych osobistych danych użytkownika serwisu internetowego.
 8. Niniejsza polityka nie narusza bezwzględnie obowiązujących przepisów, w szczególności o ochronie konsumentów i konkurencji. W razie sprzeczności postanowień polityki z bezwzględnie obowiązującymi przepisami w miejsce postanowień polityki stosuje się te przepisy, a pozostała część polityki pozostaje w mocy.
 9. Dla korzystania z serwisu internetowego www. wendy.com.pl wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz w przypadku części usług czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.
 10. Warunki dostawy dotyczą wszystkich produktów wendy.com.pl. Klient może składać zamówienie przez 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku, natomiast ich realizacja odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienie trafia do realizacji po złożeniu zamówienia przez klienta. Produkt zostaje wysłany w terminie 1-3 dni roboczych lub po zaksięgowanych środkach na koncie Spółki. Łączny czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych zależnych od czasu potrzebnego do zaksięgowania środków na koncie Spółki. Dostawa zamówionego towaru dobywa się przesyłką kurierską lub w drodze odbioru osobistego w wybranym salonie stacjonarnym Sprzedawcy.
 11. Warunki płatności dotyczą wszystkich produktów w sklepie wendy.com.pl. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia, obejmująca również koszyk przesyłki, wyświetlana jest po dokonaniu przez klienta wyboru formy dostawy zamówienia.
 12. Polityka reklamacji i zwrotów podlega produktom zakupionym w sklepie wendy.com.pl. Reklamacja produktu jest możliwa w terminie 14 dni od dokonania zamówienia. Wymiany oraz zwrot produktów jest możliwa w terminie 14 dni od chwili złożenia zamówienia oraz kiedy produkt nie został zniszczony, nie był noszony i jest oddany w oryginalnym opakowaniu.
 13. Polityka danych osobowych obowiązuje klientów wendy.com.pl. Dokonując zakupów w sklepie wendy.com.pl wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie, przetwarzanie, przechowywanie i używanie Państwa danych przez Spółkę. Dane te to głównie imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres e-mail, adres IP, i hasło do konta w Sklepie. W każdej chwili mają Państwo prawo do wglądu do podanych danych, ich edycji czy usunięcia. Spółka zastrzega sobie prawo ujawnienia wybranych informacji o jej Klientach właściwym organom bądź osobom trzecim, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji, w oparciu o odpowiednią podstawę prawną, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. W innych przypadkach niż wymienione powyżej, Państwa dane pozostaną nieujawnione innym podmiotom. Spółka jest uprawniona do używania danych osobowych do prowadzenia Sklepu, w szczególności w celu świadczenia dostępnych za jego pośrednictwem usług, obsługi Państwa konta w Sklepie czy obsługi procesu rejestracji. Spółka podejmować będzie wszelkie niezbędne starania w celu odpowiedniego zabezpieczenia przekazanych jej danych osobowych.